Anasayfam Yap
   


2014 burç...
Tarih: 25.12.2013
2991 Kez Okundu
0 yorum var.
Yazi Boyutu
2014 burç

2014`te Bizi Neler Bekliyor?

2014 YILINDA TÜRKİYE ÖZETİ:


2014 yılının mayıs ayına kadar yıldızlar ülkemizi biraz zorlayacak. Gizli örgüt yapılanmaları, bir takım grupların terörist saldırıları ile karşılaşmak zorunda kalabiliriz. Hatta askeri hukuk ile yönetim kısa bir süre karşı karşıya kalabilir. İç ve dış düşmanların etkilerini ciddi bir şekilde hissedeceğiz. Hükümetleri ve liderleri ilgilendiren konularda sarsıcı gelişmelere tanık olacağız. Bir ok ülke, başta da Çin ve Hindistan olmak üzere siyasi ve ekonomik sorunlar yaşayacak. Ocak-şubat –mart aylarında ise ülkemizi ekonomik dalgalanmalar beklemekte ve de sınır komşularımız ile zorlayıcı bazı durumlar ortaya çıkabilir.. Haziran ayında ise maalesef iktidar ve halk yeniden karşı karşıya gelebilir. Gizli gözaltılar, tutuklanmalar olabilir. Temmuz ayında gökyüzü oldukça yumuşayacak ve ülkemizde sanatsal başarılar, hayır işlerinin artması, yoğun sevgi seli, ekonominin iyileşmesi gibi durumlar ortaya çıkacaktır. Hatta yeni bir lider gündeme gelebilir. Fakat maalesef ağustos ayında tekrar terör gündeme gelecek. Depremler ve ölüm oranlarında bir artış gözükmekte. Eylül ayında hukukta bir takım düzenlenmeler olabilir. Ya da bir referandum yapılabilir. Bir taraftan da paparazzi haberleri ile ülkemiz gündemi meşgul olacak gibi.

2014 YILININ UYARISI:

2014 yılı karmanın yılı olacak. Herkes ne ektiyse onu biçecek. Eski sevgililerimizle karşılaşma, kapanmış sandığımız defterlerin tekrar açılması ve hesapların ödenmesi hep bu yılın konusu olacak. Eğer geçmişte iyi işler yaptıysak, bu sene karşılığını fazlasıyla alacağız. Ayrıca bu yıl başladığımız bir ilişkinin de kalıcı olması ihtimali yüksek. Yeni yılın ilk gününde yaşanacak olan yeniayda evrene iyi niyet enerjilerimizi gönderirsek bütün bir yıl boyunca bize kalıcı başarılar getirecek. Sosyal anlamda ciddi sınavlar verebileceğimizi söyleyebilirim.

EN ŞANSLI BURÇ:


2014 Yılının ilk altı ayında su grupları dediğimiz başta yengeç olmak üzere, balık ve akrep burçları açısından harika bir yıl olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI...
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz ekleyin.
SİZİN YORUMUNUZ...
Yorumlarınız bizim için önemlidir
Ad Soyad....:
      
Not Başlığı....:
Notunuz......:

Posta Kutusu Medya Tanitim - 2011 Tüm Haklari Saklidir.
Bu sayfanin grafik tasarimi ve kod yazilimi tamamen Nafiz KARAHISAR tarafindan yapilmistir.
nfzkara@hotmail.com
Yayın Grubu
Posta Kutusu Medya Tanıtım
AnkaraStyle | Yeni Demet Dergisi | Kargo | Barkod
Medya | Ajans | Organizasyon